Hilal Group

Hilal Group’un temelleri 1986 yılında alüminyum profil ve aksesuar satışı ile atılmıştır.

Hilal Alüminyum

01 Mart 1986 yılında kurulan şirketimiz, Hürriyet mahallesi Kağıthane’deki 9 katlı merkez binası sanayi marketinde, ağırlıklı olarak alüminyum profil ve aksesuarları, alüminyum işleme makineleri, alüminyum levha ve kompozit panel satışı konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Yurtiçinde ve yurtdışında yapılandırılmış pazarlama ağını büyük bir titizlikle takip eden firmamız, 43’ten fazla ülkeye ( Doğu Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Orta Asya ) yaptığı ihracatlar neticesinde de sektördeki pazar payını her geçen gün artırmaktadır.

Uzmaksan

10 Haziran 1998 yılında Hadımköy Kıraç bölgesinde faaliyetine  başlamıştır . Firmamız ; üretmiş olduğu Alüminyum profilleri ile  Türkiye genelinde sanayi , mobilya ve reklam sektörlerinin ihtiyaçlarını etkin bir biçimde karşılamaktadır .

Galaksi Dış Ticaret

Galaksi Dış Ticaret Çorlu serbest bölgede ağırlıklı olarak alüminyum levha, kompozit panel ve alüminyum aksesuarlarını ithal etmektedir. İthal edilen ürünlerin bir kısmını Türkiye pazarına ve diğer bir kısmını da transit ticaret yolu ile yurt dışındaki müşteri gruplarına arz etmektedir.

Zambak Su

28 Haziran 1995 tarihinde faaliyete başlayan firmamız ZAMBAK SU markası ile bugün İstanbul sınırlarının dışına taşmakta ve Şile’deki modern dolum tesisi ve profesyonel pazarlama ağı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Bizi Arayın

İnşaatlarınızın tüm alüminyum ürünleri için bizi arayın...

TOP